Akustické obrazy Mappyfiber DIGITAL/PAINTING

Akustické obrazy Mappyfiber DIGITAL/PAINTING

Materiál: polyester
Použití: stěna

Mappyfiber DIGITAL/PAINTING je panel z polyesterových vláken upravený digitálním tiskem, kresbou nebo malbou.

Tento akustický obraz zabraňuje vzniku ozvěny, zvyšuje srozumitelnost řeči a snižuje hluk ve velkých místnostech, kancelářích a veřejných prostorech. Jedná se o panel Mappyfiber, který nijak neztrácí své akustické vlastnosti. Jde o funkční a přitom estetický doplněk interiéru.

Instalace je snadná, rychlá a čistá. Obrazy se mohou upevnit přímo na stěnu pomocí lepidla nebo se díky PŘÍPRAVĚ V3 nebo V4 pověsí na zeď jako klasický obraz.

Mappyfiber je bezpečný, nepředstavuje žádné zdravotní riziko a během let nedegraduje. Panely jsou šetrné k životnímu prostředí. Vyrábí se z plastových PET lahví a jsou zcela recyklovatelné.

Mappyfiber je paropropustný, proto může být používán v prostorech s vysokou vlhkostí.

Panel Mappyfiber je primárně akustický panel a jeho zobrazovací schopnost je logický omezená. Povrch je velmi hladký ovšem nedosahuje nejvyšších rozlišovacích schopností. Nelze tedy očekávat výsledek jako u plakátu nebo tiskového papíru, přestože kvalita tisku je pro daný účel vynikající. Pro potisk panelů používáme profesionální stroje značky Canon ve spolupráci s Graffis studio.

Požadavky na kvalitu fotografií

Vzhledem k velikosti panelů je potřeba dbát na výběr kvalitních fotografií. Tiskárna je schopna konečný vhled s pomocí algoritmu upravit, ale čím kvalitnější fotografii zákazník dodá, tím lepší pak bude výsledný obraz.

Výhody:
– výborné absorpční vlastnosti
– dlouhá životnost

Nabízené rozměry (mm):

600 x 600
600 x 1200
1000 x 2000
1200 x 1200
kruh Ø 600
kruh Ø 1200

Tloušťka: 40 mm

Kromě těchto rozměrů nabízíme možnost ořezání panelů na libovolný formát. Cena řezu je 35,- Kč/m bez DPH.