Akustické panely

Akustické obrazy
Prožijte spojení umění a akustiky díky akustických obrazů od MAPPY...
Designové akustické panely
Oživte své prostory s našimi designovými akustickými panely od MAPPY...

Objevte kvalitní akustické panely od MAPPY ITALIA SPA, které poskytují optimální řešení pro zlepšení akustiky vašich prostor. Naše akustické panely jsou navrženy s ohledem na estetiku a výkon, aby splnily nejvyšší standardy. Díky inovativní technologii nabízíme absorpční panely, které účinně eliminují nežádoucí ozvěnu a hluk.

Vyberte si z naší široké škály akustických panelů vhodných pro různé prostředí. Akustické panely na stěnu jsou ideální pro dosažení optimální akustiky bez ztráty prostoru. Tyto panely nejenže vypadají stylově, ale také přinášejí výrazné zlepšení akustického prostředí.

Díky naší vášnivé snaze o detail a kvalitu si můžete být jisti, že naše akustické panely jsou vysoce účinné a esteticky příjemné. Transformujte své prostory s našimi akustickými panely a zažijte optimální zvukový komfort. MAPPY ITALIA SPA je vaším spolehlivým partnerem pro akustická řešení, ať už je váš prostor domovem, kanceláří nebo komerčním zařízením. Získejte perfektní rovnováhu mezi stylu a funkcí s našimi akustickými panely.
Díky vášnivé snaze o detail a kvalitu si můžete být jisti, že akustické panely MAPPY ITALIA SPA jsou vysoce účinné a esteticky příjemné. Transformujte své prostory s našimi akustickými panely a zažijte optimální zvukový komfort. Jsme spolehlivým partnerem pro akustická řešení, ať už je váš prostor domovem, kanceláří nebo komerčním zařízením.

Akustické panely Mappyfiber Flat

Akustický panel Mappyfiber Curved

Akustický panel Mappycubic

Akustický panel Mappyfiber Twinsound

Akustický panel Mappyfiber Bag

Akustický panel Mappyfiber Bubble R/S

Akustický panel Mappyfiber Cloud

Akustické obrazy Mappyfiber DIGITAL/PAINTING

Akustický panel Mappyfiber Double

Akustické panely Mappyfiber Flag

Akustický panel Mappyfiber Flat in frame

Akustický panel Mappyfiber Flower

Akustický panel Mappyfiber Moon

Akustické panely Mappyfiber nástěnka

Akustický panel Mappyfiber Rain

Akustický panel Mappyfiber Shape

nahrávám