Zvuková izolace

Kročejová izolace
Vítejte v naší kategorii kročejových izolací od renomovaného výrobce MAPPY...

Vítejte v naší kategorii zvuková izolace, kde spojujeme inovativní technologie s ekologickou výrobou pro dosažení optimální protihlukové izolace. S naším sortimentem odhlučňovacích produktů vyrobených z izolačních materiálů vám přinášíme jedinečnou příležitost transformovat vaše prostory do oázy klidu a ticha.

Naše izolace proti hluku nejsou pouze o odstraňování nežádoucích zvuků, ale také o vytváření příjemného prostředí. Prozkoumejte naše moderní zvukové izolace, které eliminují nepříjemné ozvěny a jsou vyrobené z ekologických materiálů.

Odhlučňovací materiály v naší nabídce jsou navrženy s ohledem na maximální účinnost. Budete moci efektivně omezit šíření hluku, ať už jde o každodenní domácí aktivity nebo rušení z okolí. Odhlučnění místnosti vytvoří prostředí, ve kterém se můžete plně soustředit na svou práci, relaxovat nebo se věnovat svým zájmům.

Protihluková izolace je vhodná pro širokou škálu prostor, včetně obytných například pro odhlučnění bytu, nebo komerčních prostor. Tlumící materiál a produkty z nich se využívají pro odhlučnění podlah (kročejová izolace), odhlučnění stěn, odhlučnění stropu, odhlučnění střechy a odhlučnění potrubí.

Zvuková izolace je tedy k využití k celkovému odhlučnění místnosti a my vám rádi poradíme, jaký typ izolace zvolit pro konkrétní typ požadavku.

Zvuková Izolace Mappysil CR 400

Zvuková Izolace Mappysil CR 404

Kročejová izolace Pavisol

Kročejová izolace Mappysilent

Kročejová izolace Polistik / M under special HQ

Zvuková Izolace Silsonic

Zvuková izolace Mappysil CR RE

nahrávám